Beklenen FileMaker BOGO Kampanyası!

Artık her yıl sonu gelenekselleşen FileMaker BOGO (Buy One Give One) Kampanyası bugün itibariyle başladı. FileMaker’a yeni başlayan veya daha önce lisans almayıp trial sürüm kullanmış herkes yarı fiyatına lisansa sahip olabilecek! Uygun fiyata lisans satın alınmasını sağlayan kampanya kapsamında 1 tane FileMaker Pro 19 siparişinizde bir tanesi de bizden hediye!

Elektronik indirme (electronic download) şeklinde satın almalarda herkesin bir kez faydalanabileceği kampanya 18 Aralık 2020 tarihine kadar devam ediyor. 

Kampanya kapsamında hediye gelen lisans anahtarınızı isterseniz kendiniz kullanabilir veya arkadaşınızla, başka bir firmayla, ofisinizdeki iş arkadaşınızla paylaşabilirsiniz. Ücretsiz, free download linki siparişinizden sonra e-posta ile iletilecektir.

Kampanyadan faydalanmak ve FileMaker lisans fiyatları için FileMaker Türkiye temsilcisi Cabitaş Mühendislik ile [email protected] adresinden veya 0332 241 35 00 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

*Kampanya kapsamına upgrade (yükseltme), volume lisans, site lisans alım şekilleri dahil değildir ve alınan ürünler downgrade (sürüm düşürme) yapılamaz, başka kampanyalarla birleştirilemez.