Script Error Logging

Mini FileMaker Eğitimimiz: Script Error Logging‘i 15 Nisan Cumartesi,13:30’da zoom üzerinden gerçekleştirdik.

Bu hafta, FileMaker’ın v.18 ile gelen Set Error Logging fonksiyonunu kullanarak scriptlerinizde oluşan hataları nasıl kayıt altına alabileceğimizi ve bu dosyayı kullanarak hata izleme ve giderme süreçlerine etkilerini inceledik.

FileMaker scriptlerinizde Set Error Logging anahtarını kullanarak oluşabilecek hataları bir dosya bazında kayıt altına alarak hata izleme ve giderme süreçlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.

FileMaker’da Script Error Logging konusunda daha fazla bilgi almak için mini eğitimi izleyin.

Profesyonel desteğe ihtiyacınız olursa yardımcı olmaya hazırız.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Mini FileMaker Eğitimlerimizden haberdar olun.

Cabitaş Mühendislik Claris FileMaker eğitimleri ile çözümlerin nasıl yapıldığından ziyade neyin neden yapıldığına hâkim olun. Kuruma özel ve genel eğitimlerimiz ile ilgili bilgi alın. Cabitaş Mühendislik FileMaker eğitimlerine katılın, şirketinize hız katın. Siz de FileMaker ile tanışmak veya FileMaker becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız profesyonel Claris FileMaker eğitimlerimize katılın. Claris FileMaker Eğitimi hakkında detaylı bilgi için FileMaker Eğitim sayfamıza göz atabilirsiniz.

Cabitaş Mühendislik-Claris Türkiye Çözüm ortağı olarak Claris platformunda eğitim, danışmanlık, özel FileMaker yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca Cabitaş Mühendislik çözüm ortağı yapısı ile bölgenize veya çalıştığınız sektöre göre sizi Claris çözüm ortakları ile bir araya getiriyoruz.

Desteğe mi ihtiyacınız var? İletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz.