Mini FileMaker Eğitim: FileMaker 20.2.1: Yeni Sürümü Keşfediyoruz

Merhaba FileMaker kullanıcıları!

Gelecek mini FileMaker Eğitim konumuz: FileMaker 20.2.1: Yeni Sürümü Keşfediyoruz. Bu eğitim, veritabanı yönetimi konusunda uzmanlaşmanızı ve FileMaker platformunu daha etkili bir şekilde kullanmanızı sağlayacak. 

Hem başlangıç seviyesindekiler için hem de daha deneyimli kullanıcılar için faydalı olacak bir içerikle sizlerle olacağız.

Claris FileMaker Pro 20.2 güncellemesi ile uygulamalarınızı daha iyi kullanmak ve daha fazla başarı elde etmek için birçok yeni özellik ve iyileştirme sunuyor. Bu mini eğitimde, bu güncellemenin bazı önemli özelliklerini ve nasıl kullanabileceğinizi hızlıca gözden geçireceğiz.

Performans İyileştirmeleri:
Bu güncelleme, uygulamalarınızın daha hızlı çalışmasını sağlar. Verilerinizi daha hızlı işleyebilir, daha verimli çalışabilirsiniz. Büyük veri kümeleriyle daha kolay başa çıkabilirsiniz.

Güncellenmiş Güvenlik:
Güvenlik her zaman önemlidir. Yenilenmiş güvenlik önlemleri sayesinde verileriniz daha iyi korunur. Kullanıcı izinleri ve erişim kontrolleri ile verilerinizi güvende tutabilirsiniz.

Daha Güvenilir Uygulamalar:
Daha az hata, daha fazla istikrar! Bu güncelleme ile uygulamalarınız daha güvenilir hale gelir. Kesintisiz bir çalışma deneyimi sunar.

Bu eğitim, Claris FileMaker Pro 20.2 güncellemesinin temel özelliklerini anlamanıza yardımcı olacak. Daha fazla ayrıntı ve uygulama için eğitime katılın!

Bu FileMaker eğitimine kimler Katılmalı:

  • FileMaker kullanıcıları ve geliştiricileri
  • Veritabanı yönetimiyle ilgilenen herkes

Bu konuda fazla bilgi edinmek ve FileMaker 2023’ün tüm yeni özelliklerini keşfetmek için online gerçekleşecek mini eğitim etkinliğimize hepiniz davetlisiniz. FileMaker veritabanı platformunda SQL sorgularını nasıl kullanacağınızı öğrenin. Veritabanınızı sorgulamak, güncellemek ve verilerle etkileşimde bulunmak için Execute SQL işlemini kullanma adımları ve örneklerini keşfedin.Tarih: 7 Ekim 2023
Saat: 13:30
Yer: Zoom
Toplantı linki

Sorularınız veya geri bildirimleriniz için her zaman buradayız.
Keyifli geliştirmeler! 


Cabitaş Mühendislik, Claris Türkiye Çözüm ortağı olarak profesyonel FileMaker birikimimizle Claris platformunda eğitimdanışmanlık, özel FileMaker yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca Cabitaş Mühendislik çözüm ortağı yapısı ile bölgenize veya çalıştığınız sektöre göre sizi Claris çözüm ortakları ile bir araya getiriyoruz.

FileMaker’ın farklı lisans türleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, FileMaker Lisans sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada, FileMaker’ın farklı lisans seçenekleri, fiyatlandırma bilgileri ve lisans satın alma işlemi hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Eğitimimizle ilgili herhangi bir konuda veya lisans satın alma yardımı gibi konularda yardıma ihtiyacınız olursa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Cabitaş Mühendislik, Claris FileMaker eğitimleri ile çözümlerin nasıl yapıldığından ziyade neyin neden yapıldığına hâkim olun. Kuruma özel ve genel eğitimlerimiz ile ilgili bilgi alın. Siz de FileMaker ile tanışmak veya FileMaker becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız Cabitaş Mühendislik profesyonel Claris FileMaker eğitimlerimize katılın, şirketinize hız katın. Claris FileMaker Eğitimi hakkında detaylı bilgi için FileMaker Eğitim sayfamıza göz atabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Mini FileMaker eğitimlerimizden, Claris FileMaker hakkındaki tüm yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olun.

Claris FileMaker projenizde desteğe ihtiyacınız olduğunda doğrudan bizimle iletişim formundan irtibata geçebilirsiniz.