Webinar Duyurusu! Claris FileMaker Çözümlerinde Yapay Zeka Entegrasyonlarını Keşfediyoruz!

Claris FileMaker içinde yapay zekanın entegrasyonunu keşfedeceğimiz webinara katılın – hem geliştiriciler hem de kullanıcılar için planlandı.

Claris ürün müdürü Ronnie Rios liderliğindeki bu oturumda, Claris ortakları Cris Ippolite, Ernest Koe ve Joris Aarts da yer alacak.

Bu uzmanların, özellikle LLM’ler aracılığıyla nasıl yapay zekayı kullanarak süreçleri hızlandırdığını ve FileMaker çözümlerini geliştirdiğini dinleyin. Aynı zamanda, iş başarısı için yapay zekayı aktif bir şekilde nasıl kullandıklarına dair mevcut uygulamalarını da görebileceksiniz.

10 Nisan 2024 – 19.00′da gerçekleşecek Webinara katılım için linke tıklayıp kaydolmanız gerekmektedir. 

Önemli Not: Konferans dili İngilizcedir.

_________________________________________

Ayrıca, FileMaker’ın farklı lisans türleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, FileMaker Lisans sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada, FileMaker’ın farklı lisans seçenekleri, fiyatlandırma bilgileri ve lisans satın alma işlemi hakkında bilgiler bulabilirsiniz. Eğitimimizle ilgili herhangi bir konuda veya lisans satın alma yardımı gibi konularda yardıma ihtiyacınız olursa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Cabitaş Mühendislik, Claris FileMaker eğitimleri ile çözümlerin nasıl yapıldığından ziyade neyin neden yapıldığına hâkim olun. Kuruma özel ve genel eğitimlerimiz ile ilgili bilgi alın.

Siz de FileMaker ile tanışmak veya FileMaker becerilerinizi geliştirmek istiyorsanız Cabitaş Mühendislik profesyonel Claris FileMaker eğitimlerimize katılın, şirketinize hız katın. Claris FileMaker Eğitimi hakkında detaylı bilgi için FileMaker Eğitim sayfamıza göz atabilirsiniz.

Cabitaş Mühendislik, Claris Türkiye Çözüm ortağı olarak profesyonel FileMaker birikimimizle Claris platformunda eğitimdanışmanlık, özel FileMaker yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Ayrıca Cabitaş Mühendislik çözüm ortağı yapısı ile bölgenize veya çalıştığınız sektöre göre sizi Claris çözüm ortakları ile bir araya getiriyoruz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip edin. Mini FileMaker Eğitimlerimizden haberdar olun.

FileMaker projenizde desteğe ihtiyacınız olduğunda doğrudan bizimle iletişim formundan irtibata geçebilirsiniz.